Benefity

Stravování

Stravování

Jídlo je důležité, proto Ti na oběd přispíváme více než polovinou. Pokud pracuješ na centrále, můžeš se za zlomek ceny stravovat v jídelně. Na pobočkách dostaneš dotované stravenky a volíš si místo svého oběda sám.

Prodloužená dovolená

Prodloužená dovolená

Firma si váží Tvého času stráveného v práci, a proto chceme, aby ses měl možnost pořádně zregenerovat. 25 dní dovolené je myslíme dobrá satisfakce za Tvé úsilí po celý rok.

TARIFY U T-MOBILE

TARIFY U T-MOBILE

Zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky, a to až na 4 SIM karty pro každého zaměstnance.

ŽIVOTNÍ MILNÍKY 
PROŽÍVÁME S TEBOU

ŽIVOTNÍ MILNÍKY PROŽÍVÁME S TEBOU

Ženíš se nebo vdáváš se? Narodilo se Ti dítě? Oslavil jsi padesátiny nebo šedesátiny? Odcházíš do starobního důchodu? Jsou to velmi významné životní momenty a my Tě s radostí u každé takové příležitosti odměníme nepeněžitým darem ve výši 2 000 Kč.

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Nabízíme Ti naši spoluúčast na Tvém penzijním připojištění. Podmínkou je, abys měl sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou, měl minimálně poloviční pracovní úvazek a sám si přispíval alespoň 100 Kč za měsíc.

ŠKOLENÍ A JAZYKOVÁ VÝUKA

ŠKOLENÍ A JAZYKOVÁ VÝUKA

Zajistíme Ti potřebná školení pro výkon Tvé profese. Na centrále společnosti se můžeš zapojit do firemní výuky angličtiny

Pružná pracovní doba

Pružná pracovní doba

Možnost přizpůsobit si svůj pracovní den tomu, jak právě potřebuješ. Povinná pracovní doba je od 9 do 14 hodin, zbylý čas si řídíš podle sebe. Hlavní je, že Ti hodiny sedí na konci měsíce. Tento benefit je určen pro určité pozice, kde to náplň práce dovoluje.

Odměny za doporučení

Odměny za doporučení

Atraktivní finanční odměna za doporučení nového kolegy/kolegyně pro Tebe a náborový příspěvek novému zaměstnanci doporučenému Tebou.

Slevy u CK EXIM Tours

Slevy u CK EXIM Tours

Jako náš zaměstnanec máš nárok až na 15% slevu z ceny zájezdu této cestovní kanceláře.

Slevy na naše zboží

Slevy na naše zboží

I v našem sortimentu je spousta věcí, které můžeš potřebovat. Stěrače, kapaliny doostřikovačů, oleje, autokosmetika, to všechno nakoupíš se slevou pro zaměstnance ve výši 25%.