Benefity | ADIP

Benefity

Stravování

Stravování

Jídlo je důležité, proto Ti na oběd přispíváme více než polovinou. Pokud pracuješ na centrále, můžeš se za zlomek ceny stravovat v jídelně. Na pobočkách získáváš stravenkový paušál a volíš si místo svého oběda sám.

Prodloužená dovolená

Prodloužená dovolená

Firma si váží Tvého času stráveného v práci, a proto chceme, aby ses měl možnost pořádně zregenerovat. 25 dní dovolené je, myslíme, dobrá satisfakce za Tvé úsilí po celý rok.

TARIFY U T-MOBILE

TARIFY U T-MOBILE

Zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky, a to až na 5 SIM karet pro každého zaměstnance.

ŽIVOTNÍ MILNÍKY PROŽÍVÁME S TEBOU

ŽIVOTNÍ MILNÍKY PROŽÍVÁME S TEBOU

Ženíš se nebo se vdáváš? Narodilo se Ti dítě? Oslavil jsi padesátiny nebo šedesátiny? Odcházíš do starobního důchodu? Jsou to velmi významné životní momenty a my Tě s radostí u každé takové příležitosti odměníme nepeněžitým darem ve výši 2 000 Kč.

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Nabízíme Ti naši spoluúčast na Tvém penzijním připojištění. Podmínkou je, abys měl sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou, měl minimálně poloviční pracovní úvazek a sám si přispíval alespoň 100 Kč za měsíc.

ŠKOLENÍ A JAZYKOVÁ VÝUKA

ŠKOLENÍ A JAZYKOVÁ VÝUKA

Zajistíme Ti potřebná školení pro výkon Tvé profese. Na centrále společnosti se můžeš kromě odborných školení zapojit také do firemní výuky angličtiny

Pružná pracovní doba

Pružná pracovní doba

Možnost přizpůsobit si svůj pracovní den tomu, jak právě potřebuješ. Povinná pracovní doba je od 9 do 14 hodin, zbylý čas si řídíš podle sebe. Hlavní je, že Ti hodiny sedí na konci měsíce. Tento benefit je určen pro určité pozice, kde je to vzhledem k pracovní náplni možné.

Odměny za doporučení

Odměny za doporučení

Atraktivní finanční odměna za doporučení nového kolegy/kolegyně pro Tebe a náborový příspěvek novému zaměstnanci doporučenému Tebou.

Výhody u UniCredit Bank

Výhody u UniCredit Bank

Posílej si výplatu na nově zřízený účet U konto u UniCredit Bank a získej zpět 2% každý měsíc - max. 10 tis.Kč ročně. Tato nabídka je aktuálně časově neomezená a řídí se podmínkami banky.

Slevy na naše zboží

Slevy na naše zboží

I v našem sortimentu je spousta věcí, které můžeš potřebovat. Stěrače, kapaliny do ostřikovačů, oleje, autokosmetika, to všechno můžeš nakoupit se zaměstnaneckou slevou 25%.

Slušivé firemní oblečení

Slušivé firemní oblečení

Záleží nám na tom, jak se v práci cítíš, proto v pravidelných intervalech zajišťujeme pro naše zaměstnance kvalitní firemní oblečení. Podle typu profese tak dřív nebo později dostaneš trička, polokošile nebo mikiny. Vše ve velmi povedeném designu.

ZVÝHODNĚNÉ CENY TANKOVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ CENY TANKOVÁNÍ

Můžeš tankovat za super ceny na všech čerpacích stanicích Nikey. Bližší informace získáš u našeho personalisty.