O nás | ADIP

O nás

FIRMA NA ČESKÉM TRHU PŮSOBÍ JIŽ 33 LET. ZA TU DOBU JSME SI ZVLÁDLI VYTVOŘIT POVĚST SPOLEHLIVÉHO A STABILNÍHO DODAVATELESpolečnost ADIP, spol. s r. o. je lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily, autobusy v České republice i na Slovensku. Více než 1 milion zalistovaných položek od více než 300 renomovaných dodavatelů, vlastní distribuční systém, zákaznický e-shop a systém technické podpory tvoří páteř systému dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních dílů a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

V sedmi hlavních produktových řadách nabízíme zákazníkům náhradní díly a příslušenství pod vlastní privátní značkou MAX PARTS. Kvalita těchto produktů je podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací a hlavně konkrétní potřebou našich zákazníků, vše navíc pod neustálou kontrolou našeho technického oddělení. Tato opatření a systémy kontroly kvality zaručují, že náhradní díly MAX PARTS jsou a vždy budou srovnatelné kvality jako originální díly. 

ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International, která sdružuje nejúspěšnější společnosti působící na aftermarketu náhradních dílů. Být součástí tohoto sdružení je velká prestiž, jsme jediní z České republiky a ze Slovenska. Zákazníkům můžeme díky tomuto členství nabídnout velké množství produktů prestižních značek, například BOSCH, VALEO, CONTINENTAL, MERITOR a mnoho dalších.

Tradice a kvalita bez kompromisů! To je hlavní heslo společnosti ADIP, kterým se řídí všichni naši zaměstnanci.

ADIP, spol. s r.o. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.

OSTRA – skupina propojených firem z různých oborů. Patří mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu, zdokonaluje jízdní vlastnosti vozidel a díky svým nemovitostem zajišťuje podmínky pro podnikání i bydlení.

Věnuje se oblastem, kterým rozumí. Díky tomu a svým zkušenostem, které sbírá již více než 70 let, máte jistotu, že se na ni můžete ve všem spolehnout.

Nejedná se jen o podnikatelé, jsou to také patrioti, jež chtějí, aby jejich region prosperoval. Podporuje školy, nemocnice, neziskové organizace, sportovní kluby. Snaží se, aby byly lepší. Hledá a vytváří nové příležitosti pro všechny, kteří mají potenciál. Pomáhá vyniknout těm, kteří jsou připraveni uspět.

OSTRA. Blíž k úspěchu.

E-SHOP

Jednoduchý a přehledný systém objednávání, který neustále aktualizujeme a obnovujeme. V současné době pro Vás připravujeme novou podobu e-shopu, který bude splňovat ty nejpřísnější kritéria.

TECHNICKÁ PODPORA

Na každém prodejním místě jsou k dispozici odborníci, kteří pomohou při specifikaci požadovaných dílů.

ROZVOZ

Distribuce objednaných dílů skladem 2x denně ve vybraných lokalitách, na ostatních místech nejdéle do 24 hodin. Logistika společnosti se neustále zrychluje, díky rozšiřování centrálního skladu ve Zlíně-Březnici a regionálním skladům v Trenčíně a Banskej Bystrici, stejně tak díky každodenním závozům přímo od externích dodavatelů.

MAX PARTS

Privátní značka nabízející kvalitní alternativy produktů v mnoha sortimentních kategoriích. Vybrat si můžete zejména v kategorii provozních kapalin, akumulátorů, zajišťovací techniky, tlumičů pérování, brzdových systémů, vzduchových systémů a dalších.

PODPORA PRODEJE

Pravidelné bonusové a prodejní akce pro naše zákazníky, nabízející po celý rok možnost atraktivních odměn k nákupům sortimentu u nás.

 

 

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Přihlašte se k odběru e-mailových novinek a nenechte si ujít slevové akce a další novinky!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR.